Centrum inkluze o.p.s.
Švermova 249, 749 01 Vítkov
E-mail: lucie.stanjurova<zavinac>centruminkluze.cz
Tel.: +420 728 343 747

Seminář MBTI pro pedagogy MŠ a ZŠ Budišov nad Budišovkou

10.05.2019

V rámci našeho projektu Podpora inkluzivního vzdělávání na Vítkovsku organizujeme pro pedagogy z našich partnerských škol také vzdělávací aktivity a ve dnech 17. a 18. 4. 2019 proběhl dvacetihodinový seminář Typologie MBTI I. - sebepoznání a spolupráce v týmu, který vedla lektorka Jiřina Majerová. Seminář proběhl v Relax Penzionu Schönwald Podlesí pro celý pedagogický sbor ZŠ Budišov nad Budišovkou a část pedagogického sboru MŠ Budišov nad Budišovkou.

Seminář vedl účastníky k sebepoznání vrozených preferencí (dimenzí osobnosti) a díky tomu k hlubšímu porozumění zdrojům vlastního chování a potřeb. Seminář přinesl porozumění typům temperamentu vycházejícím z typologie MBTI jako nástrojům spolupráce. Účastníci se díky tomu naučili efektivněji spolupracovat a komunikovat s lidmi odlišných osobnostních preferencí a využít toho při budování pozitivního rozvojového klimatu ve skupině či organizaci.

Na semináři účastníci oceňovali možnost zjištění svého typu osobnosti, spojení s praxí ve škole, profesionalitu, srozumitelné a příjemné vystupování lektorky, bližší poznání kolegů, možnost sdílení ve skupině, uvědomění si svých silných stránek, poznání své osobnosti.

Akci jsme pořádali v rámci našeho projektu IN-VIT Podpora inkluzivního vzdělávání na Vítkovsku.

Seminář MBTI pro pedagogy MŠ a ZŠ Budišov nad Budišovkou Seminář MBTI pro pedagogy MŠ a ZŠ Budišov nad Budišovkou Seminář MBTI pro pedagogy MŠ a ZŠ Budišov nad Budišovkou Seminář MBTI pro pedagogy MŠ a ZŠ Budišov nad Budišovkou Seminář MBTI pro pedagogy MŠ a ZŠ Budišov nad Budišovkou Seminář MBTI pro pedagogy MŠ a ZŠ Budišov nad Budišovkou Seminář MBTI pro pedagogy MŠ a ZŠ Budišov nad Budišovkou Seminář MBTI pro pedagogy MŠ a ZŠ Budišov nad Budišovkou